Antillenstraat 42

Hengelo

€ 290.000 k.k.

Brochure

Huis & Buurt

Wat veel mensen direct enthousiast maakt aan wonen aan de Antillenstraat? De locatie natuurlijk! Je wandelt zo het centrum in, scholen liggen om de hoek én aan de achterzijde loop je via de poort zó naar een grote speeltuin. Ideaal voor de kids, die hier met vriendjes buiten spelen.

We beginnen gewoon alvast buiten, want de voortuin verklapt stiekem al precies wat je binnen te wachten staat: strak aangelegd, modern afgewerkt én heerlijk onderhoudsvriendelijk. Net zoals alle kozijnen, namelijk kunststof! En dan binnen… daar is in 2022 echt serieus uitgepakt. De woning is volledig gestript en aangepakt van top tot teen: alles gestut, nieuwe vloeren, een nieuwe keuken, toilet en badkamer én ook de elektra en riolering zijn vervangen. Dus deze topper is helemaal ready voor de volgende bewoner.

De woonkamer en keuken vormen samen één fijne leefruimte. De rustige, neutrale tinten zorgen voor een perfecte basis, waardoor jouw eigen interieurstijl hier moeiteloos tot z’n recht komt. Van hotel chique tot Japandi of juist lekker kleurrijk, alles past hier. En die keuken? Die steelt stiekem gewoon een beetje de show. Strak & modern afgewerkt en dankzij de open verbinding met de woonkamer blijf je ondertussen altijd gezellig in contact met de rest.

Op de eerste verdieping klinkt de badkamer echt als ‘klein maar fijn’, want hier is slim omgegaan met iedere vierkante meter. Denk aan handige nisjes in de douche en een scheidingswandje met daarachter ruimte voor de handdoeken, ideaal… want zo blijft alles lekker uit het zicht. Verder tellen we hier nog drie slaapkamers met een erg fijn formaat. Ook de tweede verdieping is slim benut. Via de vaste trap kom je boven in twee handige ruimtes: één voor de wasmachine en droger en één ruimte voor alle spullen die je liever wél bewaart maar niet dagelijks in het zicht hoeft te hebben. Gewoon precies zoals je het wilt.

De tuin is net als de voortuin lekker onderhoudsvriendelijk aangelegd. Links en rechts wat borders voor de gezelligheid en verder vooral: weinig gedoe, veel genieten. Extra handig: er is zelfs nog een extra stuk kavel bijgekocht, waardoor je de auto gewoon lekker op eigen terrein kunt parkeren. Maar eerlijk is eerlijk… de echte eyecatchers buiten zijn toch wel de verschillende schuren. Aan de zijkant van de woning staat een praktische berging én achter op het perceel vind je nog een grote garage. Ideaal voor de klusser, hobbyist of gewoon voor iedereen die nooit genoeg opbergruimte heeft.

More
Less

Facts

Bouwjaar

1956

Inhoud

289 m3

Perceel

204 m2

Tuin

59 m2
noordoost

Woonoppervlak

71 m2

Location

Dichtbij het centrum

Middelbare school

Twickelcollege Hengelo

Food & drinks

Terras op!

Basisschool

Genoeg keuze

Supermarkt

Jumbo

OV

Hengelo, 't Wilbert West

Meet the neighbours

Nr. 46

Nr. 44

Nr. 42

Nr. 40

Nr. 38

Mediadesk

Timeline

  • 2022

    Klussen!

    De woning is volledig gestript 

  • 2023

    Verduurzaming

    10 zonnepanelen 

  • 2024

    Luxe uitstraling

    De trap is volledig bekleed

Energie

Energielabel

C

Isolatie

dakisolatie, vloerisolatie, dubbel glas

Warm water

cv ketel
Remeha
eigendom

Verwarming

cv ketel