Buurman & Buurvrouw, Boekeloseweg-editie. Dit keer staat nummer 104 in de spotlight. Een karakteristieke 2-onder-1-kapper met die herkenbare mansardekap, hoge ramen en een gevel waar je meteen even naar kijkt. Binnen krijg je verrassend veel ruimte, boven is al flink doorgepakt en achter het huis wacht nog een extra troef.
Binnen kom je in een lange woonkamer waar het karakter mooi bewaard is gebleven. Balken aan het plafond, een schouw en genoeg plek voor zowel een grote zithoek als eettafel. De keuken ligt aan de achterzijde en daarachter wacht nog een extra kamer. Ideaal als werkkamer, speelkamer, hobbyruimte of gewoon als fijne plek om je even terug te trekken.
Boven zijn de kaarten al behoorlijk goed geschud. Dankzij de dakkapellen is er extra ruimte ontstaan en valt er lekker veel daglicht naar binnen. De slaapkamers zijn daardoor verrassend ruim en de badkamer is vernieuwd en helemaal van nu, met een inloopdouche, modern wastafelmeubel en een rustige afwerking.
Buiten gaat het verhaal nog even verder. De tuin is diep, biedt meerdere zitplekken en achterin staat een overkapping waar je op mooie dagen uren blijft hangen. En alsof dat nog niet genoeg is, vind je daar ook nog een aparte ruimte die nu als speel- en pokerkamer wordt gebruikt. Mancave, pubquiz, kaartavond of gewoon borrelen met vrienden: hier wordt het al snel gevaarlijk gezellig.
Leg jij straks al je kaarten op tafel voor Boekeloseweg 104? En mocht je je nieuwe buurman of buurvrouw graag zelf uitkiezen: nummer 102 staat óók te koop.
Nr. 108
Nr. 106
Nr. 104
Nr. 102
Nr. 100
In 2006 werd de woning gekocht en begon ook hier een nieuw woonhoofdstuk.
In 2013 is er een nieuwe keuken geplaatst en is de indeling nét even wat anders geworden.
In 2023 is een dakkapel over de volledige breedte geplaatst, wat boven voor extra ruimte en daglicht zorgt.
Ook in 2023 zijn op de eerste verdieping de kozijnen en ramen vervangen door kunststof exemplaren met HR++ glas.
In 2026 is de badkamer volledig vernieuwd, met een frisse en eigentijdse uitstraling.